7274 Takarmatur
1960-tal, veckad plast, höjd: 30 ca
Såld: 250 kr
Såldes den 16 oktober 2017 -
3375 Takarmatur
!The One", Dia80, Veckad plast
Såld: 600 kr
Såldes den 22 oktober 2012 -
2116 Takarmatur
60/70-tal, veckad plast, Orange, höjd: 30 (skador)
Såld: 100 kr
Såldes den 27 augusti 2007
Föremål som liknar takarmatur veckad plast
- Träfflista
- alla
- Visa alla